Monika Cieślakowska osoba, autor

 

Cześć, nazywam się Monika Cieślakowska

Pozwól że w kilku słowach przedstawię się.

Cztery lata temu podjęłam decyzję o tym, że chcę zmienić swoje życie. Jak większość tego typu historii moja również rozpoczęła się od zderzenia się z twardą rzeczywistością. Zmierzyłam się z depresją, moja rodzina przeszła niechcianą przeze mnie  “transformację”. Za mną rozwód, zmiana zawodu, sprzedaż firmy.

Właśnie wtedy rozpoczęła się prawdziwa przemiana mojego serca. Jest to proces który trwa do dnia dzisiejszego i mam nadzieję, że nigdy się nie skończy. Od samego początku byłam otwarta na podważenie mojego dotychczasowego postrzegania świata. W zasadzie nie miałam wyjścia.
Moje wielokrotne zmiany zachowań nie dawały skutku. Wtedy dotarło do mnie że prawdziwa zmiana zaczyna się w sercu. Musiałam odnaleźć samą siebię i wsłuchać się w moje potrzeby.

Finalnie skończyłam swoją własną terapię, sprzedałam swój biznes, zmieniłam zawód – jestem coachem chrześcijańskim. Jedna mała zmiana, jak domino pociągnęła za sobą kolejne. Dzisiaj patrzę na to doświadczenie jak na ogromne bogactwo. Chwyciłam tego byka za rogi i dzisiaj jestem naprawdę sobą.

 

 

Coaching Chrześcijański

Dlaczego coaching i jeszcze chrześcijański

Kiedy sama rozpoczęłam pracę nad swoim rozwojem osobistym skupiłam się przede wszystkim na poznaniu i uzdrowieniu sfery emocjonalnej, na poznaniu siebie, tego co dzieje się we mnie, zrozumieniu moich emocji, przekonań.

Jednak to nie była całość procesu. W moim życiu pojawił się Bóg – prawdziwy, żywy i obecny. Doświadczyłam przemiany serca.

Zachwyca mnie psychologia na styku duchowości, stąd moje podejście do współpracy z drugim człowiek uwzględnia zarówno płaszczynę psychiczną – emocjonalną, fizyczną jak i duchową, gdzie prymat przyznaję Duchowi Świętemu.

Nie nawracam, nie moralizuje 🙂 Otwieram się jedynie na współpracę z łaską i staram sę towarzyszyć ludziom, szczególnie kobietom w drodze do stawania się najlepszą wersją siebie.

 

 

Nazywam się Monika Cieślakowska

Coach i Mentor Chrześcijański